Jdi na obsah Jdi na menu
 


MZPR Třeboň 20.-21.6.2009

22. 6. 2009

O víkendu 20. a 21. června jsme se zúčastnili MZPR které pořádal KCHLS.

Po náročné páteční cestě do Třeboně, kde měl být sraz již v 17 hodin jsme se dočkali asi ve 20 hodin losování startovních čísel. S přáním nezačínat ve skupině jsem si vylosoval číslo 1.

V sobotu naše skupina měla discipliny na poli. Všechny jsme zvládli bez větších problémů a se samými 4. Odpoledne jsme všichni nastoupili na lesní cestu, kde probíhala disciplina klid na stanovišti. Zde jsme díky číslu 1 nastoupili na konec řady a Crazy ke konci časového limitu, když se kromě výstřelů a hluku nic nedělo nudila a zakňučela. Vyžadovala si moji pozornost a chtěla si hrát. Následovala známka 3.

V neděli šla naše skupina do lesa. Čtverec i vlečku jsme zvládli na výbornou a pokračovali jsme na discipliny na vodě. Zde se projevila naše slabina a na handlingu 2 kachen jsme letos již tradičně propadli. Při plavání pro první kus Crazy ve vodě potkala chleba, který samozřejmě snědla a naznala proč by plavala dál pro kachnu a vrátila se zpět ke břehu. Nakonec díky záměně kusů a časovému limitu jsme zaslouženě dotali známku 1 a tím padli do 3. ceny a témeř na konec startovního pole.

Tyto zkoušky se nám moc nepovedly.

Z vítězství se radovala zasloženě Pavla Koukolová. Na dalších místech měli také důvod k radosti. GR Kerry Chlupaté štěstí a LR Pablo z Muchovy boudy se stali díky titulu CACT  ČESKÝMI ŠAMPIONY PRÁCE. Všem moc gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.