Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVZPR Třeboň 18.-20.9.2009

20. 9. 2009

O víkendu byly pořádány zatím největší VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY.

V Třeboni se sešlo celkem 32 soutěžících na MVZPR Třeboni které pořádal KCHLS. Byli jsme rozděleni na 2 skupiny po 16 psech a vytvořeny dvoje zkoušky se samostatným zadáváním titulů.

Po prvním dni v našich zkouškách bylo pouze 6 psů s plným počtem bodů, ale již 6 psů vypadlo. Na druhých zkouškách vydrželi s plným počtem bodů pouze 2 psi a dva psi opustili řady soutěžících. V neděli pokračovala náročnost zkoušek ve stejném duchu jako v sobotu. Naše zkoušky dokončilo 9 psů, z toho 3 v plném počtu a pouze 5 v I.ceně. Druhé zkoušky dokončilo pouze 10 psů, z toho jen vítěz v plném počtu a jen 2 byli v I.ceně.

Po oba dny podávala Crazy vynikající výkon bez chyby. Zkouškami jsme procházeli bez zaváhání a já byl stále více nervózní. Nakonec se nám podařilo dokončit se samými 4 a s plným počtem bodů. Zvítězil Vladko z Polska, který na barvě předvedl práci oznamovače. My jsme nastoupili do rozstřelu o druhé místo proti Petru Bártovi. Protože si při nedělních disciplinách v lese Crazy poranila nohu, šli jsme do rozstřelu s viditelným kulháním. I zde předvedla perfektní práci, ale bohužel díky mé chybě při vypuštění na dohledávku, ne zrovna z dobrého místa, jsme rozstřel prohráli.

Tím jsme na zkouškách obsadili krásné 3.místo, s plným počtem bodů a získali titul CACT a ještě jako bonus jsme byli ohodnoceni cenou za nejlepší práci na poli.

Crazy je šikulka. Po návratu domů jsme navštívili veterináře, dostala injekci a doufáme, že bude v pořádku. Snad kulhání odezní a nebude mít další problémy.